Aslı Halı Yıkama
 
 
 
 
 
Kağıthane Fabrikası
 
 
 
 
 
0282 747 63 59
 
Çerkezköy Fabrikası
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hizmetlerimiz

 
 

HALI YIKAMA

 
 
 
 
 
Toz ve Yabancı Maddelerden Arındırma
 
Ücretsiz servis hizmetimizle kapınızdan aldığımız halılarınızı, öncelikle halı temizleme ve toz alma makinesinden geçiriyoruz. Makineden geçirilen halılar, içine nüfus etmiş olan toz, kıl ve benzeri pisliklerden arındırılır. Makineden geçirilmeden yıkama kısmına geçirilen halıların içinde bulunan pislikler su ile temas ettiğinde çamurlaşacağı için, halı yıkamacılar tarafından da çıkması imkansız hale gelmektedir.
 
 
 
 
Leke Çıkarma ve Temizleme
 
Halı üzerinde oluşan lekeler üzerinde özel ilaç ve hassas fırçalama işlemi uygulandıktan sonra halı yıkama makinemizde şampuanlanır ve bol su ile durulanır.
 
Kurutma
 
Halı üzerindeki yoğun suyun sıkılarak atılmasından sonra özel kurutma odalarında kurutma işlemi tamamlanır.
 
Paketleme ve Teslimat
 
Derinlemesine temizlenmiş ve tamamen kurutulmuş halılarınızın müşteri kodunuza göre zaman kaybetmeden, ücretsiz servisimizle siz değerli müşterilerimize teslimatı yapılır.
 

OVERLOK TAMİRİ

 
 
 
 
 
Zamanla halı kenarlarındaki overloklarınız hırpalanır ve yırtılır. Firmamız zarar görmüş overloklarınıza halınızın rengine uygun iplerle gerekli onarımını yapar.

Saçaklı halınız varsa ve saçaklarının çabuk kirlenmesinden sıkıldıysanız isteğiniz üzerine kesilip yerine kenar overloğu yapılır.
 
 
 
 
Halınızdan vazgeçemiyor farklı bir oturma alanınızda kullanmak istiyorsanız odanıza uygun ölçülerde kesip overlok işlemi uygulayarak istediğiniz yepyeni halılara sahip olmanızı sağlayabiliriz.
 

KOLTUK YIKAMA

 
 
 
 
 
Makinemiz köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez.
Yaptığımız işler firmamızın garantisi altında sunulmaktadır. Her mevsimde koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız.